Këshilla/Blog

Lulu 25.03.2020

Persh. Kam perjetuar nje gjendje klinike nk e di nese thuhet keshtu, para 10 ditesh isha ne pune, punoj me kamion. nga ora 2 e drekes po ndihmoja nje shok dhe e sforcova trupin duke ngritur dicka. Pas 10 sek ndjeva sikur me mbaruan komplet fuqit Po me mereshin mend po me ikte shikimi dhe po merrja frym shpejt. kjo gjendje zgjati gati 3 min deri sa erdha ne normalitet. Nk vuaj nga asgje kam nje fizik te fort.. kam vajt per te ber analizat por ne kete koh jan t mbyllura nga ky Covidi19, nuk ka laborator hapur. Kam frik te bej ndonje pun te rend fizike se mos me ndodh prap ajo gjendje.
Ngela duke lexuar nga keto gjerat ne internet dhe jam ber shum merak.
Ju lutem nje pergjigje se cfar mund te bej????????

  1. Fondacioni Together Albania says:

    Pershendetje,

    Te falenderoj qe na ke kontaktuar. Pyetja juaj i eshte derguar ekspertit dhe se shpejti do te merrni nje pergjigje. Faleminderit per durimin. Gjithe te mirat.

    Stafi Nuk Je Vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.