Këshilla/Blog

Anisa 11.09.2019

Pershendetje jam 17 vjecare dhe kerkoj ndihmen tuajj kam 3 muaj qe jam ne siklet.para disa viteve mu krijua kjo frik por ishte me sezon ndonjeher mu hekte por cdoher qe me vinte kjo frike me vinte shum e me keq nuk e kuptoh po tash ka 3 muaj qe vuaj nga frika nga vdekja me vjen se do te vdes shqetesohem shum jam pak ma mir tash se para. 3muaji ato dit ishin te tmershme per mua si nje eresire me zinte fryma me dhimke rahrori dhe zemra nuk e kuptoj pse nuk po sherohem ende po kam shum se po vuaj shum shum ju lutem me ndihmoni jam shum keq