Këshilla/Blog

Ana 29.09.2019

Ka nje periudh kohe qe me djeg urina plus ka nje ngjyr shum te verdh kam perdorur disa hapa se mendoja se mund te jet infeksion si pas mendimi tuaj cfar prb mund te jet?

  1. Anonymous says:

    Pershendetje, mendoj se mund te jete infeksion dhe ben mire te shkosh te vizitohesh.

  2. Dr. Adelina Nikolla says:

    Pershendetje ne lidhje me shqetesimin tuaj do ju keshilloja te benit nje analize urine dhe nje Echo per te pare natyren dhe stadin e infeksionit. Pas rezultateve te analizave duhet te konsultoheni me nje mjek specialist Nefrolog per te mare mjekimin e pershtateshme per ju.
    Ju uroj dite te mbare

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.