Këshilla/Blog

Dona 29.10.2019

Pershendetje, desha me be nje pyetje qe kam kruarje ne gjithe trupin sidomos ne duar ne shpine dhe kembe, dhe zakonisht gjat nates kruarja behet me e acarueshme mirepo kohet e fundit kam edhe stres a ka mundesi prej stresit dhe nervozes apo behet fjale per diqka me serioze,nuk kam vizituar mjek apo analiza skam bo ende, faleminderit.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.