Këshilla/Blog

Alina 11.09.2019

Kohet e fundit ndjej nje lodhje shume te madhe mendore, ndihem shume e stresuar dhe po vuaj shume nga pagjumesia po behet gati 1 muaj. Bie ne mendime dhe me ze nje stres apo ankth ndihem sikur nuk do ja dal ne asgje ne jete, me kap nje pesimizem dhe me ndodh qe sgjohem shpesh gjate nates. Kam filluar te pelqej shume vetmine dhe kur dal me shoqe nuk ndihem mire e lumtur sic ndihesha gjithmone ndoshta ngaqe jam mesuar dhe vetem sepse dita ine eshte vetem shpi dhe gjate gjithe kohes pune. Studioj dhe vete psikologji dhe shpesh mundohem ta kaloj dhe te ndihmoj veten dhe ne fakt si dege me ka ndihmuar te kuptoj shume gjera.