Këshilla/Blog

27.06.2019

pershendetje
e kam humbur virgjerin para 6muajve dhe asniher me pas skam kryer mardhenie ,mirpo jam ne gjendje shum te keqe veq sa skam ra ne depresion,nuk po di as qa me bo ?ndjehem e pa disponim ton kohen nuk po di si me kalu kit gjendje a qka me bo
a mundeni mem kshillu diqka per mirqenie te shendetit ?

  1. Dr. Elinda Gjata says:

    Po pse je ne gjendje te keqe? A vendose vete te besh dashuri? Funksionoi apo jo, kjo eshte tjeter pune. Po te kalosh ne depresion nga kjo, me duket e tepert. Eshte trupi jot, eshte jeta jote, ti vendos se cfare te besh me te. Po te isha mikesha jote, e para gje qe do me vinte ne mendje eshte : gjej nje te dashur te ri. Je 18 vjece. Kurre me nuk do jesh aq. Jeto me mencuri dhe kujdesu per veten. Duaje veten, po deshe te te duan.

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.