Këshilla/Blog

Skam 09.10.2019

Pershendetje si jeni .
Duke par faqen tuaj mendova pse joo te shprehem dhe un
Jam nje vajze 18 vjec e cila asnjeher s me ka pelyer vetjaa ???? edhe pse te tjeret ma thon ndryshee nuk kam fare vetebesim tek vetje gjithmon e nenvlersoj veten dhe dhe qe sjam per asgje s me duket vetja e zgjuar ose e shkathett do te dojaa shum te ndryshojaa .
Kohet e fundit kam mar dhe patenten por jam shum frikacake saqe shum rrall mar guximin ta mar makinen me kap nje dritherime nje frikk se di psee jam ber aq frikacake skm fare guxim ????
Ndonjeher tregohem shum e urte me njerzitt sikur sdij t kthej fjale ose nje kunj te paktenn .
Do te doja shum te me ndihmonit pasi unn vetem po cmendem nga kto mendimet e keqia ???? du t di si t mar besimin e vetes ???? t jem me ndryshe .
Sa e sa her i kam then t fejumit qe un sjam per t s bojj ai m thot je fils per muaa je e vogel njeher thot se do ndryshosh do behesh me e shkathett me e zgjuar