Këshilla/Blog

Anonim1 20.01.2020

Pershendetje doktorr.
Nje nate pata marrdhenie me nje vajze ne fillim oral dhe me pas vazhdoi akti me prezervativ cdo gje normale nk arritem deri ne fund per arsye se un nk po mundja te prishesha dot dhe ndaluam te nesermen mbas 12 oresh un verej qe me kishin dale pucura ne krahe dhe ne ije pucura te kuqe pa dhi.bje dhe pa kruarje me pas ne sqetullen e djathte mu be e kiqe dhe me dhimbte shkova ne dermatolod me tha alerghi e jashtme me dha nje krem dhe kokrra i persora me iken pucurat dhe e skuqura ne sqetull por me pas vazhduan te me rrihnin te dyja sqetullat me rrahin me japin si kriza akoma dhe tani kam dhimbje ne penis djegie urine dhe rreze kofsheve kam dhimbje po baj 4 muaj kam bere cdo analoze te mundur pcr gjak formul igg igm hiv vdrl hbsag anti-hcv cdo gje me kan dale ne rregull kam bere 5 here per 5 muaj por akoma.kam.kto shqetesime qe thashe dhimbje ne penis kriza rreze kofsheve dhe ne te dyja sqetullat jam shum ne merka cfare duhet te bej me shume me jepni nje pergjigje????

  1. Arjan Harxhi says:

    Nisur nga shenjat dhe historia e mesiperme nuk mendoj se kemi te bejme me nje problem qe ka lidhje me mardheniet seksuale te siperpermendur. Mjeket qe mund te ndihmojne jane ato dermatolog, infeksionist apo urolog

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.