Këshilla/Blog

A jam e virgjer ende 08.10.2019

Prsh dua te bej nje pyetje jam teper e shqetesuar une masturboj gati qe 4-5 vjet por nje dit masturbova vetem me ferkim dhe keshtu e kam bere gjithmon por pastaj me von kisha pak gjak por nuk po e di a e kam humbur virgjerin sepse une i kisha kryer mensturacionet nje dite para masturbimit dhe nuk po e di a e kam pas ende nga mensturacionet apo e humba virgjerin dhe barku po me dhem pak ju lutem shume te ma ktheni pergjigjien sa me shpejt se jam ne stres ????

 1. Dr. Elinda Gjata says:

  Nuk mendoj se duke masturbuar keni humbur virgjerine. Me shume mundesi, ka qene ndonje mbeturine e ciklit, qe eshte shoqeruar dhe me dhimbjen e barkut , ngaqe eshte tkurrur mitra. Por kjo eshte hipoteze, jo fakt shkencor.
  Gjithe te mirat

 2. Nje vajz says:

  Pershendje .. jam nj vajz 17 vjecare .. ndonje masturbohem porr vetem duke e ferkuar asnjhere duke futur gishat .. po sot per here t pare pata pak gjak .. shum shum pak dhe vtm tek gishtat .. a e kam humbur virgjerine ? ????????????

  1. Fondacioni Together Albania says:

   Përshëndetje,
   Të falenderojmë që ndave me ne shqetësimin tënd, por për të marrë përgjigjen e ekspertit duhet të shkruani tek rubrika Pyetje e Re.

   Faleminderit për mirëkuptimin,
   Stafi i Nuk Je Vetëm

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.