Këshilla/Blog

09.02.2016

Me shqeteson fakti se jam ndare nga i dashuri.

 1. Hana says:

  Perse jeni ndare? Cka ishte shkaku? Ndodhe do te bashkoheni prap. Shume fat 🙂

 2. ajax says:

  i ka jeta

 3. eni says:

  Skke pse e vret mendjen .. nj gj kalimtare esht.. ka plot djem t tjer qe mund t t bejn me te lumtur se ai qe ke pasur . 🙂 mos e streso veten tende per dike dhe mos vendos asnj para vetes tende 🙂

 4. komentiim osht ky says:

  pershendetje nuk e di nese e she apo nuk e she kit mesazh vetem e di se jom tu shkru dhe ajo qe du me than osht se e kom dashuru ni person pa e pa aq shum sa qe spo muj e du kerkon tjeter dhe spo muj as me dal lidhje me dikon tjeter spo muj as me provu n fakt tash jom tu fol me ni njeri qe sum pilqen hiq edhe qe e kom tullusum verem e shum sene tjera haaha pe provoj mos po funksionon po spo funksionon nuk po muj me kan me dikon tjeter vetem se kom dashuru shum nje her ekstrem shum dhe spo muj rri pa ta por aj sdon mu pajtu dhe me kan bashk me mu sepse aj sdon me kan me kan veq i jemi po edhe i tjerav… besoj pom kupton dhe po munona me hjek dor prej ti edhe mos me kujtu dhe mos me menu at person por badihava apet spo muj pa ta kur pe sho veten qe pa ta spo muj dhe se pom mungon zoni i ti dhe gjithqka e ti mandej edhe bisedat me ta um mungojn munet me kan ni budallak i madh sipas jush por tek une mendoj qe osht personi i par dhe i fundit gjat gjith jetes time qe une e kom dasht… dhe fakti qe ska me pa kurr n jet tem dhe fakti qe skem me kan bashk kurr n jet tem pom lendon pa mas edhe diqka tjeter mendja ime dmth menimet mendja e keqe osht ka don mem myt dhe nuk jom ka di qysh me larg kur thom fjalen mem myt pa keqkuptime jon mendimet dhe senet qa une i urrej dhe qa sdu me mu ba aasniher realitet po qekjo men po ma thirr me i ba realitet kshtu qysh pe lexon edhe vet jom ni zor shum t madh dhe nuk pe di mo qa me ba …. thjesht gjithqka apo gjdo gje qe boj per personin qe kom 5 vjet qe se kom pa 1 her vetme dhe qe 5 vjet munona me pas dhe me kan i jemi por aj sdon dhe me than drejten jom lodh aq shum por apet po kom nifar ndjenje qe nuk po muj me nejt bilem zonin pa ja ni edhe qa osht ma e keqeja osht se e kisha ngu qetash edhe budallakinat mat mdhaja qa i kish fol sepse qaq shum um mungon zoni i ti sa qe fjalet jon papershkrueshme me i than dhe jon te vogla me i shkru sepse fjalet qa du me i shkru per ta dhe mungesen per ta qe e kom nuk mjaftojn asniher por kit anen tjeter e kom edhe menen e keqe qe mi thirr krrejt kqiat e botes dhe qe un me than drejten tutna se mos bahen realitet naj her por prap si dha rendesi shum ksaj mendje sepse sado qe mendja ime e keqe nuk e don ata qe e du une une prap ka me vazhdu me ba ata qa e du vet dhe jo qa e don menja jem e keqe prandaj nese ka diqka qe munet mem ndimu thuje une shpresoj qe e sho ju faliminderit shum per kohen tuaj

  1. Nuk Je Vetem says:

   Pershendetje,
   Faleminderit qe na ke shkruar. Te lutemi ta dergosh pyetjen tende si pyetje te re qe te marresh pergjigje nga Ekspertet e faqes.
   Gjithe te mirat,
   Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.