Këshilla/Blog

Besmir 03.06.2024

Pershendetje kam 5 vite qe mar medikamente per ankthin , kam dhimbje te forte shpines ngacmuse therse , perdor ilace prej 5 vitesh , mjeku kto 3 muaj mdha faverin 200 mg , lyrica 150 mg , dhe olazlapine 1/2 10 mg , prej 1 muaj nuk piva ilace kam ndenjur 2t dit pa fjetur as diten as naten , nuk mund te mbyllja syt sepse direkt smund te rrija dot shtrire gjendja sa vjen dhe perkeqsohet edhe pse perdor ilace te ndryshme prej 5 vitesh

  1. Nuk Je Vetem says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju ftojme te konsultoheni dhe nje here me mjekun i cili ju ka pershkruar keto medikamente mbi efektet e deri tanishme dhe per te kuptuar me qarte hapat qe duhet te ndiqni ne vijimsi duke ju referuar ecurise se gjendjes suaj.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.