Këshilla/Blog

lami 10.06.2024

prsh vuaj nag ankthi se 3 muj po simtomat e mija jon te rralla me shpesh ne fyt me duket se me ka met diqka ne fyt shpesh her menoj se kom donje smuj ne fyt por jo kom bo analiza mir kan dal pon vetem ne fyt ndje ni secim te keq kani her me dhem anash fyti pasaj me rroki trajet e shpejta te zemres. po e kom kuptuar se nuk jon te rrezikshme flm. sherim sa me te shpejt te gjithve qe jon me anlth

 1. Fondacioni Together Albania says:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. E vleresojme qe e ndate me ne shqetesimin tuaj dhe besojme se dhe vizitoreve te tjere te faqes mund tju vij ne ndihme eksperienca qe ju ndate. Hapi i pare drejte ndihmes eshte qe te kuptoni dhe pranoni shqetesimin tuaj gje te cilen ju e keni bere. Nese shqetesimi juaj vazhdon dhe vleresoni se nuk arrini ta menaxhoni dot ose keni nevoje per ndihme, ju rekomandojme te drejtoheni tek nje profesionist.
  Gjithashtu ne video e meposhtme mund te gjeni disa teknika per menaxhimin e ankthit:
  https://www.youtube.com/watch?v=UK0Q-HP–Rs&t=91s&ab_channel=FondacioniTogetherAlbania

  Cdo te mire,
  Stafi i nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.