Këshilla/Blog

Hana 26.02.2021

Pershendetje,shqetesimi im eshte goxha i madh.Jam e fejuar dhe nuk arrij te kryej marrdhenie seksuale. Kam bere vizit gjinelokogjike dhe psikologjike. Rezultoi qe kisha kaluar trauma nga 2 tentativa perdhunimi dhe ngacmimi qe ne femijeri.Per kete mora ilac qetesues per ngritje humori Nodep dhe per gjumin controller sleep. Tani jam me qete por gjinekologia me ka rekomanduar nje krem qe ishte per te mpire zonen intime dhe Fertil Pro per te rritur deshiren seksuale. Te lutem ndonje keshille tjeter nese keni mundesi qe do me ndihmonte te arrija te kryeja marrdhenie ,sepse sapo organi mashkullor me prek ne zonen intime me ze ankthi ,tani jam qetesuar disi por ndjej akoma ate frike. As deshire seksuale nuk kam shume. Faleminderit paraprakisht

  1. Klaudia says:

    Si e ka emrin kremi mpires te lutem sepse kam te njejtin problem?

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.