Këshilla/Blog

Anomim 07.07.2023

Pershendetje jam shume ne hall, gjinjte vazhdimisht me dhembin kam qen tek dy specialist kardiolog per te gjith organet e mbdrendshme me kan than se ski asgje as cist as asgje , un ndjehem ne siklet kam mdryshime ne lekur thithka me rrudhet kurse te gjith rezultatet me dalin mire , a eshte e normale te jen kto ndryshime dhe te mos ket asgje

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Do te keshillonim te beshe nje vizite tek ginekologu dhe nje vizite tek nje endokrinolog (problemet endokrine jane pasoje e çrregullimeve të prodhimit të hormoneve, çrregullimit të mekanizmave me të cilat rregullohet prodhimi dhe lirimi i tyre). Ne rastin tuaj duket se simptomat qe keni mund te jene te lidhura me hormonet.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

 2. Anonymous says:

  Po nese kam probleme me hormonet endokrine , qka eshte terapia a eshte diqka rrezik , se kam dhimbje ne te dy gjinjte kam si pickim ka brenda , ndryshime ne lekur edhe thithka , kur lexoi ne google do te bie ne depresion vetem per kancerin shkruan simptomat , a kam bo dy her eho asgje mjeku mka than je e paster kam kam shku prap i km than kshyrem ne krejt trupin mka kshyr ne lukth bark bubrek krejt jam e paster a kshtu kam dhimbje ,

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.