Këshilla/Blog

Fantlindi 09.07.2024

Përshendetje
Ju lutem me ndihmoni të më kēshilloni
Pse shpesh her pasi ha buk pas darkes – drekes pas 20 minuta fillon zemra te me rrah shpejt qe 2 muj kshtu mu ka ba shum fiksim sedi pse analazinat kam bere po skam as yndyr as sheqer
Ju lutem me jepni një keshill qfar te beje

  1. Nuk Je Vetem says:

    Përshëndetje Fatlind,

    Rrahjet e forta të zemrës pas ushqimit mund të shkaktohen nga disa faktorë si ushqimet e rënda, ankthi, ose probleme të tretjes. Megjithatë, është shumë e rëndësishme të konsultohesh me një mjek për të identifikuar shkakun e saktë dhe për të marrë këshilla të duhura. Ndërkohë, përpiqu të hash vakte të vogla dhe të shmangësh ushqimet e pasura me yndyrë ose kafeinë.

    Gjithë të mirat,
    Stafi i Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.