Këshilla/Blog

Jessie 25.07.2023

Pershendetje,Kam 5 muaj qe tentoj per shtatezani mirepo pa sukses,para 1 muaji shkova per nje kontroll rutine Ku doktoresha me t’ha QE kisha pranine e nje miome 2 me 3 cm ne Murin e jashtem te mitres pjeserisht ne shtresen e brendshme. NUK kan pasur Kurre probleme me ciklin e Kam pasur sjume te rregullt. 3 muajt e fundit perhere me vonesa. Kete muaj cikli me erdhi 2 dite normal por pashe diten e 3 e te 4 stasi te shumta ngjyre kafe e erret. Doja te dija a ndikojn mioma per te ngelur shtatezane Dhe crregullimi I ciklit QE Kam eshte shkalu I miomave? Ndonje keshille ju lutem

  1. Dr. Elinda Gjata says:

    Pershendetje,

    Nese nuk ke shqetesime tjera athere mund te provosh per shtatzani direkt ose kur te ndjehesh gati.
    Gjithe te mirat,
    Dr Elinda

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.