Këshilla/Blog

Adja 16.05.2024

Pershendetje ju lutem a mund te ju pys pse kur ndryshon moti une ndjej mje lodhje te fort nje rendes ne kok marramendje?une vuaj nga ankthi kam simptoma psh marramendjen e kam qe 2 vite jam mesuar,por kur ndryshon moti kam dhimbje muskujsh menxi heci kam rendes tmadhe ne kok nese nuk flejt smund te funksionoj e nese flej vetem 10 min zgjohem tani mir me energji dua te ju pyti eshte depresion apo nga ankthi…analizat i bej gjithmon me dalin mir te gjitha edhe vitaminat…ju lutem nje pergjije mga ekspertet e kesaj fushe.

 1. Përshëndetje, faleminderit që kontaktuat me faqen e nukjevetëm! Është e vështirë të përcaktohet
  me aq sa përshkruani nëse është depresion apo ankth, apo dicka tjetër. Por, pak rëndësi ka emri
  që i vihet, e rëndësishme është ajo që ju ndieni. Siç po kuptoj keni vështirësi për të fjetur, dhe
  ndoshta këto simptoma mund të lidhen dhe me mungesën e gjumit.
  Do ju sugjeroja të konsultoheshit nga afër me një psikoterapist.
  Gjithë të mirat,
  Veronika

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.