Këshilla/Blog

Anonim 24.05.2024

Pershendetje
Jam nje djal 26 vjecar dhe kam dhimbje ne krahun e majte ,ne shpatullen e majte , ne anen e majte te gjoksit dhe nen sqetull. Kam bere analiza zemre eko , ekg , hollter te gjitha kan dal ne rregull mjeku kardiolog me udhezoi te neuropsikiatri ku me diagbostifikoi me me crregullim ankthi . A ka ndokush me keto simptoma dhe a i keni gjate gjith kohes sepse mua me ndodh 2-3 dit ti kem gjate tere kohes pastaj me kalon dhe prap me kthehet
Ju faleminderit

 1. Lanos says:

  Pershendetje i nderum qe 5 vjet jom kshtu kom ngel der me der te cdo mjek , me ka ardh maje te hundrs nuk muj duroj mo

 2. Anonymous says:

  Pershendetje, edhe une i kam te njejtat simptoma.

 3. Lea says:

  Pershendetje njejt jam edhe une qe 5 vite skam jet me nuk e shijoj asigjo

 4. Dhe un kam 5 vjet me dhimbje shpatullash says:

  Po

 5. Lea says:

  Akeni mpirje koke sikur se degjoni koken fare

 6. Anonymous says:

  Edhe une njejt

 7. Tina says:

  Pershendetje a keni marramendje sikur ndjenj e te fiktit kur del ose dhe ne shtepi dridhje si koke rendes e kokess e mendime t kqiaa

  1. Fondacioni Together Albania says:

   Pershendetje. Per te marr nje pergjigje nga nje prej eksperteve ju ftojme ta ndani shqetesimin tuaj si pyetje te re dhe jo si koment pasi vetem ashtu mund te merrni nje pergjigje nga nje prej eksperteve.
   Gjithe te mirat,
   Stafi i nukjevetem

 8. Anonymous says:

  Edhe un kam simtopmat te njejta nen shqetull dhe brinjet kan filluar te me dhembi, shpresojn te sherohemi se shpejti sepese njk e di qfar te bej do te cmendem

 9. Pershendetje, dhe un kam te njejta simtoma edhe brinjet filluan te ken dhimbje nuk e di qfar te bej says:

  Pershendetje, dhe un kam te njejta simtoma edhe brinjet filluan te ken dhimbje nuk e di qfar te bej

 10. Lea says:

  Tina po njejt jamm marramendje rendesa nganjeher sikur skom kok me duket

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.