Këshilla/Blog

16.02.2016

Pershendetje!  Jam nje djale 18 vjec pasi kryeva marredhie per here te pare me nje vajze te virgjer para 2 javesh, me jane shfaqur dica pucrra fare te vogla dhe te imta, te kuqe ne koken e penisit dhe ne pjesen ku ndahet koka me lekuren. Theksoj se nuk kam kruajtje thjesht kur i shoh me merakosin. Nqs keni mundesi do ju lutesha per nje pergjigje sa me shpejte. Ju faleminderit !

 1. Dr. Evisa Zhapa says:

  Pershendetje,

  Ky eshte rast qe mendoj ka nevoje te kryeni nje vizite dermatologjike ose urologjike. Sepse ne baze te aspektit klinik dhe analizave specifike mund te trajtohet nga mjeku. Por eshte veshtire te trajtohet duke u bazuar ne vetem kete pershkrim.

  Ju uroj gjithe te mirat!

  1. Eri korce says:

   Faleminderit ! Ku mund te vij te bej nje vizite ?

   1. Stafi Nuk Je Vetem says:

    Pershendetje,

    Doktoreshe Evisa Zhapa punon si Urologe ne Spitalin Italo-Shqiptar “Salus” ne Tirane.

    Ju urojme gjithe te mirat!
    Stafi i Nuk Je Vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.