Këshilla/Blog

J.sh 29.04.2024

Prsh jam 34 vjece dhe jetoj ne Angli. Para 4 ja vesh me doli nje pucer ne qafe disi e mbledhur nga brenda. Shkoj de doktoresha po ajo me tha nuk eshte do nje gje per te shqetesuar se eshte nen lekure dhe do kaloje.pas nje jave u semura nga gryket shume keq me antibiotik me 39 te qelbezuara sa mu hejten edhe nga jashte dhe nuk i prekja dot Po ne te njejten kohe kam dhe nje entje nen sqetullen e djathte qe me jep pak dhimbje . Po jam bere shume merak se lexoj ne internet dhe cfare nuk shkruhet me ka kaputr stresi nuk e di nga se Po me vjen kjo gje.Mos kam dicka me serioze Po cmendem.pls

  1. Dardan Kocinaj says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe jeni drejtur faqes tone.

    Gjendrrat limfatike jane te shpernara njetrajtesisht ne gjithe organizmin dhe i pergjigjen koleksionit te materialit nga regjioni i caktuar. Shpesh jane te prekura nga inflamaciini dhe reagojne. Duhet te paraqiteni te mjeku i cili do te kerkoj ekzaminime plotesuese per te kuptuar shkakun se cka po ndodhe dhe te ju jep mjekimin e duhur.
    Gjithe te mirat,
    Dr Dardani

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.