Këshilla/Blog

B 14.06.2024

Pse kur dikush është në depr të gjith ikun.
Dhe atë t’ë marrin për budall kjo nuk di asgjë.
Sa ma larg saj aq ma mir .
Nuk më duhet një jetë ku ka njerz negativ.
Ah njeriu dorzohet ndonjëherë them shum herë është fundi po q’ka me ba po duhet mos me u dorzu.A jam dhe unë njeri për qfarë kam lindur s’po di vallahi veq tmerr në rregull unë ja lo ati nalt .

 1. Fondacioni Together Albania says:

  Pershendetje B dhe faleminderit qe na ke shkruar. Duhet te jete e veshtire sitata ne te cilen je duke kaluar dhe eshte e kuptueshme qe te ndihesh keshtu. Megjithate sic edhe ti thua nuk duhet te dorezohesh. Mos harro qe nuk je vetem. Eshte gjithmon dikush qe mund te te ndihmoj dhe mbeshtes per te kaluar gjendjen ne te cilen je. Ne nukjevetem do te gjesh perkrahjen dhe ndihmen per te cilen ke nevoje. Ndihu e lire te na shkurash serish.

  Cdo te mire,
  Stafi i nukjevetem

 2. B says:

  Pse nëse ne shtojmë peshë tash at po dufka me bullizu q’ka po i bie kjo .
  Sepse te kesh vajz sot është keq kur ju duhesh të kërkojnë kur nuk ju duhesh as nuk jav ndin hiq si ka ardhur kjo botë tmerr o shum

 3. B says:

  Mua nuk më intereson kush q’ka thot por më vie shum inat sepse ti për disa njerz bën të gjitha kurse ata asgjë për ty në rregull ishalla qysh jam unë këtë situatë asgjë nuk i uroj më shum veq se do vien ato dit tani ko me ju ra në mend qdokujt se kush isha unë .

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.