Këshilla/Blog

Odium 02.07.2024

Pershendje vuaj nga depresioni ,,, kam 2 vite nuk me interson asgje ,,kudo qe shkoj s me pelqen jam gjith ankth ,,sem punohet me eshte neveritur vetja ,jam si i degraduar ne shoqeri ,njerzit me jan larguar sme duan;,e as si dua
Cdo gje esht e zez ne mendjen time
Nuk ka drit vetem ferr ,,,cilsia e jetes esh shume e keqe ,, nuk e di ca te bej
Me ndimoni dot ju lutem

 1. Eri says:

  Keshtu kam qen un
  Kerko Dr.irena tek 5-sa
  Me ka ndihmuar shum
  Mos hezito te shkosh
  Te shkuara

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.