Këshilla/Blog

21.02.2016

ka 2 jav qe kam kryer mardhenje me nje vajz pa masa mbrojtese dhe pas 3 ditesh saher qe beja uin e holle njej cik djegje te brendshme ne maje te penisit !!
sedi sa serjoze mund te jet dhe cfar do me sygjeronit?flm

 1. Dr. Evisa Zhapa says:

  Pershendetje,
  Ne rastin tuaj mund te kryhen analizat e meposhteme:
  – tampon uretral
  – spermiokultura
  Ne baze te rezultatit vendoset terapia. Por ne cdo rast mjeku urolog gjate vizites urologjike percakton nevojshmerine per terapi apo jo.
  Faleminderit,
  Dr. Evisa Zhapa

 2. Eri korce says:

  doktoreshe . Te lutem nqs ke mundesi a mundet te me kthesh edhe mua pergjigje pasi kam publikuar pyetjen qe ne dt 16 dhe skam marre pergjigje

  … shqetesimi ishte qe: kryeva mardhenie per here te pare me nje vajze te virgjer dhe mu mbush koka e penisit dhe pjesa e lekures brenda pak me pucrra te vogla te kuqe. nuk me hane e as me kruhen

  1. Stafi Nuk Je Vetem says:

   Pershendetje,

   Ju kerkojme te falur per kete vonese!
   Ju do e merrni pergjigjen e pyetjes suaj, sa me shpejt.

   Ju falenderojme dhe ju urojme me te mirat!
   Stafi i Nuk Je Vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.