Këshilla/Blog

20.02.2016

Pershendetje. Kam nje problem me penisin. Me kruhet, me prodhon nje sekrecion te verdhe qe vjen dhe ere. Me cfare mund ta mjekoi?!

 1. Dr. Evisa Zhapa says:

  Pershendetje,
  Ju faleminderit qe na jeni drejtuar.
  Per te kuptuar se cfare po ndodh vertet, ju keshilloj te kryeni analizat e meposhtme:
  – tampon uretral
  – spermiokultura
  Ne baze te rezultatit te tyre, do te vendoset terapia. Por ne cdo rast mjeku urolog gjate vizites urologjike percakton nevojshmerine per terapi apo jo.
  Gjithe te mirat,
  Dr. Evisa Zhapa

 2. Toto says:

  Pershendetje . komplet koka e penisit dhe rreth me esht bere bardh, duket diqka si myk. Me ka dal 2 dyte pasi kam kryer mardhenie . A eshte diqka serioze ?

  1. admin says:

   Pershendetje,

   Fillimisht faleminderit qe ndave shqetesimin tend me ne, mirepo te lutem qe pyetjen ta besh ne opsionin “Pyet Ekspertin” dhe jo ne komente sepse vetem ne ate menyre ekspertet tane do te mund te pergjigjen.
   Gjitha te mirat,
   Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.