Këshilla/Blog

eni 11.08.2023

Jam diagnostikuar me disa infeksione dhe kam shume frike te takoj familjen…ata nuk dine asgje dhe kam shume frike si do e perjetojne nese kuptojne dicka.Jam shum keq sepse mbi te gjitha kam frike dhe se mos me ndodh dicka nga infeksionet dhe rrezikoj jeten time.

 1. MSc. Sokol Kosta says:

  Pershendetje Eni dhe faliminderit qe ji je drejtuar faqes tone.
  Nga letra qe shkruan kuptoj se psikologjikisht po vuan shume keshtu qe te rekomandoj nje konsulte me nje psikolog ku te flasesh me shume per frikerat e tua dhe kete ndjenje izolimi qe percjell ne leter.
  Eshte e rendesishme qe ti te mos mbyllesh ne vetvete por te ndash keto shqetesime jo vetem me shkrim ketu por edhe “live”. Me shume dashamiresr ta rekomandoj nje konsulta te tille pasi mendoj se do te beje qe te mos ndihesh vetem dhe do te kesh mundesine te kuptosh me shume.
  Gjithe te mirat,
  Sokoli

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.