Këshilla/Blog

Kristi 13.05.2024

Pershendetje doktorr uroj te jeni mire! Kam pasur nje raport seksual te pambrojtur me nje femer.Fillova te shqetesohesha per hiv dhe keshtu vendosa te beja anlizat e gjakut….Jam testuar 4 jave,3 muaj dhe 8 muaj pas rrezikut te marre per hiv,hepatit B+C,gjenokok,klamidia,sifiliz te gjitha ishin negativ…Por une duke lexuar shume ne internet kam friken se ndoshta jam infektuar por testet po japin negative false per nsonje arsye.Testet ishin te gjitha antigjen+antikorp.Ju faleminderit nese mund te me ktheni nje pergjigje per te me qetesuar me informacionet e juaja.

 1. Arjan Harxhi says:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na shkruart.
  Nuk arsye per tu shqetesuar.
  Testet jane te certifikuara, numri i testeve si dhe koha e kaluar tregojne qe nuk jeni i infektuar si pasoje e atij ekspozimi.

  Gjithe te mirat,
  Dr. Arjani

 2. Doni says:

  Ne cilin spital/klinike je testuar?

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.